ACS Intramural Tournaments 2007/2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spomeni....

+3
Cackich_bah_ma
The_Hungry_Man
Sssmokie
7 posters

Go down

Spomeni.... Empty Spomeni....

Post  Sssmokie Wed Oct 31, 2007 12:27 pm

tuka diskutirame vsi4ko ot predi6ni turniri.... Az naprimer nikoga nqma da zabravq kak v 8 klas Wanderers pobediha Slackers v 1viq si ma4 s 2:0. Vposlestvie Slackers stanaha 6ampioni...
Sssmokie
Sssmokie
Admin

Posts : 18
Join date : 2007-10-30
Age : 34
Location : Sofia, Bulgaria

https://intramuralacs.forumotion.com

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  The_Hungry_Man Wed Oct 31, 2007 6:11 pm

Pobedata na wanderers 8mi klas s 6:0 sre6tu nqkakvi 12ti klas, ako ne se luja na 1/4 final!
I razbira se NOMER EDNO v istoriqta, nai nezabravimiq slu4ai i nai velikiq gol nqkoga vkarvan v intramural; Wanderers vs (Podge power?) 1/2 final na intramural kogato bqhme 8mi klas. Rezultata e 1:0 do kraq na ma4a, spuvat 6opa, davat fal. 6opa se zasilva, bie s vsi4ka sila (ako mojem da se izrazim taka) topkata se Udrq v kraka na nqkoi ot stenata (popa?) i leti, leti, LETI, TUPKA PRED CACKO, koito be6e izlqzul naprede uj da vkarva gol, PREHVURLQ GO i bavno bavno VLIZA VUV VRATATA pred pogleda na CACKO, koito edvam edvam se VLA4I PO TERENA. Nastupva kolektiven IZBLIK NA CMEX, kak e vuzmojno tova?!?
Legendaren gol..
The_Hungry_Man
The_Hungry_Man

Posts : 40
Join date : 2007-10-30
Age : 35

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Sssmokie Wed Oct 31, 2007 6:17 pm

auuuu da da da da !!!
Sssmokie
Sssmokie
Admin

Posts : 18
Join date : 2007-10-30
Age : 34
Location : Sofia, Bulgaria

https://intramuralacs.forumotion.com

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Cackich_bah_ma Wed Oct 31, 2007 6:32 pm

tc...ne tupna...naprau tupna u mrejata Sad(( stia we...1 gol 5 godini ebavka, e za tfa horata mrazat da sa vratari ;/ Az puk nqa zabrava kolko jalki bqha Udarnik 8 klas i kak gi otnesohme 13:2 :DDD nqh nqh
Cackich_bah_ma
Cackich_bah_ma

Posts : 15
Join date : 2007-10-30

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  The_Hungry_Man Wed Oct 31, 2007 8:23 pm

Prosto tova e ne6to koeto edva li nqkoi ot nas 6te vidi otnovo prez jivota si. Trqba da se zapomni Smile
Tova e kato kultovoto pravilo vuv futbola: Znaete li kakvo se otsujda ako izpulnqva6 Fal v protivnikovata 4ast na terena i si vkara6 avtogol (ne me pitaite dali e vuzmojno, prosto kajete praviloto Very Happy ) ?
The_Hungry_Man
The_Hungry_Man

Posts : 40
Join date : 2007-10-30
Age : 35

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  *SportY Wed Oct 31, 2007 10:06 pm

DeistwiteLno ... kato mi kajat spomeni ot intramural tfa mi idwa.. Kultowo be6e. to cacko togaa be6e ne6to sas s4upen krak i za tfa ne uspq da razwie 'lineina skorost' xxxxxxx ;} o6te oba4e naukata maL4i kak se poLu4i toq 6ut... v tqhnoto poLe .. 6ut v stenata i avtogoL.

Drug e vaprosa ako ne bqha uspqli da me faulirat. affraid 6a6666 6tqhme da obarkame smetkite na ..... vie si znaete koi.
*SportY
*SportY

Posts : 6
Join date : 2007-10-31

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  The_Hungry_Man Thu Nov 01, 2007 9:03 pm

Drug spomen, Wanderers sre6tu udarnik na finala v 10ti klas (2 otbora ot 10ti klas na final!!) kogato gi bihme suus, 6:1 lli be6e? Smile
Interesnoto be6e 4e purvoto poluvreme be6e 0:0 (mai) i te povedoha purvi v na4aloto na vtoroto. Be6e golqma panika ama posle vsi4ko si doide na mqstoto Smile
The_Hungry_Man
The_Hungry_Man

Posts : 40
Join date : 2007-10-30
Age : 35

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Cackich_bah_ma Thu Nov 01, 2007 9:47 pm

Da, pomna kak se cupeh za nekfu momiche, veche ne pomna koq :DDDDD 6:1 omazvaneto beshe ;]]]] napraihme gi da si govorat sami, hahaha pomnite li previewtata v foruma na Udarnik. Smql sym se na glas, plakal sym :DDD
Cackich_bah_ma
Cackich_bah_ma

Posts : 15
Join date : 2007-10-30

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  zlotoku4e Sun Nov 04, 2007 12:06 am

taq godina dano da plachesh prase takova, mislq da predloja vrati ot taq godina spored razmera na vratarite. za teb shte trqbwa ot tych do tych vrata, shte pomolim maintenance da sglobi edna. UDARNIK

zlotoku4e

Posts : 3
Join date : 2007-10-30

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Cackich_bah_ma Sun Nov 04, 2007 1:29 am

Vechnite loseri da zamulchat. RIP jocolor
Cackich_bah_ma
Cackich_bah_ma

Posts : 15
Join date : 2007-10-30

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  *SportY Sun Nov 04, 2007 1:41 am

Vav vaprosniq finaL povedohme nie. spomnqm si qsno da vkarwam za 1:0. panikata doide ot 1:1 sled kato pepi si vkara avtogoL :DDD

BTw v taq vruzka... znam 4e ima diskowe ot toq final ... i misLq 4e sa v rado. !! radoo pokaji gi na ob6testwenostta ... ili o6te po-dobre cutni highlights i naprawi fiLm4e !! ;] 6e sme ti blagodarni ;]
*SportY
*SportY

Posts : 6
Join date : 2007-10-31

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Mardein Mon Nov 05, 2007 8:38 pm

The_Hungry_Man wrote:Prosto tova e ne6to koeto edva li nqkoi ot nas 6te vidi otnovo prez jivota si. Trqba da se zapomni Smile
Tova e kato kultovoto pravilo vuv futbola: Znaete li kakvo se otsujda ako izpulnqva6 Fal v protivnikovata 4ast na terena i si vkara6 avtogol (ne me pitaite dali e vuzmojno, prosto kajete praviloto Very Happy ) ?

Аз знам, нали аз ти го казах Laughing Laughing Laughing Само аз си губя времето с такива неща...

Cackich_bah_ma wrote:tc...ne tupna...naprau tupna u mrejata Sad(( stia we...1 gol 5 godini ebavka, e za tfa horata mrazat da sa vratari ;/ Az puk nqa zabrava kolko jalki bqha Udarnik 8 klas i kak gi otnesohme 13:2 :DDD nqh nqh

Еми...нерадостна професия Wink Тц тц...тогава май моя милост се водеше вратар на Ударник ама нещо скипнах мача...

Мой личен спомен - единственият ми гол в Интрамюрал, отбелязан от дузпа в 9-ти клас rabbit
Друг фаворит - статистиката от по-миналата година, показваща, че АФК Скрита Сила Мъглиж са си вкарали 4 автогола в 3 мача...
Mardein
Mardein

Posts : 7
Join date : 2007-11-05

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  ma1munk0 Wed Jan 16, 2008 11:37 pm

SKRITA SILA MYGLIJ kato otbor ne sa razviha dobre, no imaha silna 6kola! kakto i da e, valio tiq 12ti klas det gi bihme v 8mi gi bihme 6-1. nqma nikoga da zabravq koi e edinstveniq igra4 ot wanderers koito e vkarval na Podge Power v oficialen ma4. Surprised mai bqh az, kakto i da e de, ne otri4am pasa na 6opa be6e kultov, a to6ko vylev be6e zle Very Happy 1-1 v kraq na ma4a. Tova be6e futbol.
Nikoga nqma da zabravq Velkata koito se smq na 1/2finala s udarnik na sredata na ma4a na sredata na terena sled nqkyf senior trip Very Happy

ma1munk0

Posts : 9
Join date : 2007-10-30
Location : Sofii i pokraininite

Back to top Go down

Spomeni.... Empty Re: Spomeni....

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum