ACS Intramural Tournaments 2007/2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navreme??

+2
Manikyan
simonakis
6 posters

Go down

Navreme?? Empty Navreme??

Post  simonakis Fri Apr 11, 2008 7:39 pm

Ne mislq 4e shte se igraqt nqkoga ma4ove obqveni v polunesht predi denq na igrane, i mislq 4e pisaneto w site e za ulesnenie i za da se polzva. T.e. v 4etvyrtyk ni beshe syobshteno 4e shte igraem v petyk a informaciqta ot site stoi kato za ms. mart... Kwo da vi kaja, nema da vreme da se izigraqt oshte 15 sreshti, godinata mina, ama gi obqvqvajte navreme ina4e hepten nqma da se izigraqt


Last edited by simonakis on Sun Apr 13, 2008 9:46 am; edited 1 time in total

simonakis

Posts : 21
Join date : 2007-11-11
Age : 31

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  Manikyan Fri Apr 11, 2008 10:17 pm

Искам да се оплача от ужасяващата организация на Интрамюрал и изключително нахалното поведение на играчи от отбора на Ударник.

Като за начало трябва да спомена, че имейлът, в който Церебралия ФК са поканени да участват в мача срещу Ударник, е изпратен в 11:22 РМ на 09.04 (сряда), което според мен е все едно изпратено на утрешния ден. Тоест в четвъртък следобед (тогава се връщам от училище) разбирам, че имам мач след 24 часа. Според мен от днес за утре мачове не трябва да се насрочват и мача трябва да бъде отложен за близкото бъдеще.

Още нещо, от което искам да се оплача, е отношението на играчите от Ударник към капитана на Церебралия (мен...). Расистки обиди като "Ти си арменец, знам че ще ме излъжеш" "Китайчето да играе", обръщение към виетнамец с "Бау-бау", обиди от общ вид от сорта на "простак", "тъпак", и др., обиди към отбора, чийто привърженик съм (Ливърпул ФК), и други бяха най-често споменавани. Не съм съгласен обмен на идеи да бъде илюстриран с изрази, които са непристойни за ученици на Американския колеж в София. Още нещо, тези думи не бяха само на играчи от Ударник, но и от играчи на други отбори, даже и от хора от Интрамюрал. Кулминацията беше заплаха за физическа саморазправа, ако двубоят между Церебралия и Ударник не започне. Имена няма да споменавам освен ако не трябва да се пише репорт за по-горните етажи от йерархията.

Извинявам се за невъзможността на Церебралия ФК да уведоми Интрамюрал и Ударник, че няма да имат физическата възможност да присъстват на мача. Виновният съм аз, че не успях да се свържа с човек от гореспоменатите институции, но имайки в предвид аргументите изложени по-горе, смятам че Церебралия е в пълното си право да отложи мача.

Настоявам мерки да бъдат взети незабавно като Ударник ФК бъдат наказани за поведението си, което не приляга на футболисти и ученици на Американския колеж. За расизъм наказанията са изключително строги, надявам се Интрамюрал да изберат нещо подходящо.

Моля оплакването ми да бъде чуто, ако ли не ще потърся по-висока инстанция и ще се боря за правата си!

П.П. Бях обвинен, че заради такива хора като мен (които отлагат мачове) първенството се проточва до юни. Извинете, но в календара на сайта ясно се вижда кога започва първенството. 19 Октомври. Месец след започването на учебна дейност. Не смятам, че организирането на отбори, жребият, и всичко останало отнема 30 дена!!!
Manikyan
Manikyan

Posts : 7
Join date : 2007-11-10
Age : 33
Location : Sofia

http://www.liverpoolfc.tv/

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  simonakis Sat Apr 12, 2008 12:00 pm

Ha4o tva kato go pishesh v foruma si tyrsish boq... toest prav si ama go kaji na Marinov, Rado .. n.z. ama foruma go gledat samo u4enici i nema da postignesh mn...

Kolkoto do ma4a.. Mi to ne moje da se organizirame za 1 den, ne vsi4ko e intramural.. Kazvajte gi po-rano ma4ovete!


EEEE Bezobrazie!

Obqwiha ni ma4a za slujebna pobeda za Udarnik! Bezobrazie pulno... dobre 4e sme outsideri i se ebavate s nas kakto si iskate nali..

simonakis

Posts : 21
Join date : 2007-11-11
Age : 31

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  ku4370 Fri Apr 18, 2008 10:34 pm

spokoino be kwo ste se razwikali? 12 klas si go prawqt, mislqt se za nedostijimi (a we4e sa) i si prawat kwoto si iskat! Mnogo po-lesno e da si pi6at slujebni pobedi na nagled bezmisleni ma4owe za6toto taka nikoi nqma da im naprawi zabelejka!

ku4370

Posts : 1
Join date : 2008-04-18

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  simonakis Sat Apr 19, 2008 3:28 pm

ti mn dobre kaza- "NAGLED"

Nqma bezsmisleni ma4ove v intramural i nie go dokazahme, taka 4e ne mislq 4e 12 klas sa pravi ako shte i 10540762 klas da sa, sa v koleja i she igraqt po pravilata

simonakis

Posts : 21
Join date : 2007-11-11
Age : 31

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  *Otec Anaboli* Sun Apr 20, 2008 7:15 pm

AWE GOLEMI STE SME6NICI......

*Otec Anaboli*

Posts : 10
Join date : 2007-10-31

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  simonakis Mon Apr 21, 2008 5:22 pm

Blahahahhaha, Emo klasirajte se pa togava mi govori za smqh... BLAHAHAHHAHA

simonakis

Posts : 21
Join date : 2007-11-11
Age : 31

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  masterpesho Tue Apr 22, 2008 7:45 pm

Aideee Ha4o dovijdane!!! Taq godini sme 6ampioni!

masterpesho

Posts : 2
Join date : 2007-12-08

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  ma1munk0 Tue Apr 22, 2008 11:18 pm

abe dqca, samo da vi pitam pobyrkahte li se okon4atelno? drugo ne mi trqbva da znam

ma1munk0

Posts : 9
Join date : 2007-10-30
Location : Sofii i pokraininite

Back to top Go down

Navreme?? Empty Re: Navreme??

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum